ВНИМАНИЕ. В Украине хотят установить диктатуру содомского греха – законопроект № 3316 (образцы заявлений)

Уважаемая редакция!

Адвокат Сергей Гула поднял животрепещущий вопрос по законопроекту № 3316, которым вводится уголовная ответственность за критику ЛГБТ - до 8 лет лишения свободы. По сути, речь идет о попытке установить содомитскую диктатуру в Украине.

Сергей Гула: "Такого рівня загрози свободі, християнській свободі, ще Україна на знала. Це - найбільший виклик, який тільки був перед нами за весь час незалежності" ( русск: "Такого уровня угрозы свободе, христианской свободе, еще Украина на знала. Это - самый большой вызов, который только был перед нами все время независимости").

[media=​ https://www.youtube.com/watch?v=YZE-q-CfHHI]

В Верховной Раде Украины 09.04.2020 г. зарегистрирован законопроект № 3316 народного депутата от партии «Слуга народа» Ольги Василевской-Смаглюк под названием «О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (УК) (относительно противодействия преступлениям на почве ненависти по признакам сексуальной ориентации и гендерной идентичности)».

Законопроектом предлагается добавить в Уголовный Кодекс (УК) новое отягчающее обстоятельство - совершение преступления на почве нетерпимости по признаку сексуальной ориентации или гендерной идентичности (далее - СОГИ). Это означает, что уголовное законодательство впервые расширяется понятием СОГИ и требует за это усиление уголовной ответственности в виде огромных штрафов или лишения свободы до 8 лет. Предлагается ввести уголовную ответственность в 10 статей УК: после слов «национальной или религиозной нетерпимости» дополнить эти статьи словами «или по мотивам нетерпимости к сексуальной ориентации или гендерной идентичности личности» (https://vsirazom.ua).

Также предлагается добавить в УК ст.161.1, из которой следует: например, если гражданин Украины или государственный служащий выскажет критическое мнение по СОГИ (согласно ст.161.1 - «публичный призыв к вражде»), это подпадает под прямое действие новой статьи. При этом такие понятия как «сексуальная ориентация», «гендерная идентичность» и «вражда» не содержатся в украинском законодательстве (https://vsirazom.ua)

Это является запретом на свободу слова - нарушением ст. 34 Конституции Украины.

Автор законопроекта предлагает усилить уголовную ответственность за проведение мирных акций протеста. В проекте содержится предложение создания новой части статьи 293 "Об групповом нарушении общественного порядка", которая предусматривает лишение свободы от двух до пяти лет. Например, за мирные акции граждан, если они выступают против ЛГБТ идеологии, может быть применена санкция в форме лишения свободы до пяти лет. А если группой лиц - до восьми лет лишения свободы.

Запрет мирных собраний против ЛГБТ является нарушением ст. 39 Конституции Украины.

Таким образом, нетерпимость к половым извращенцам законопроект № 3316 приравнивает к нетерпимости по мотивам национальной или религиозной нетерпимости, что недопустимо.

В Библии сказано, что Бог создал мужчину и женщину, ни о каких «гендерах» в Священном Писании речь не идет. В Православии грех прелюбодеяния приравнивается к смертным грехам, а содомский грех - к еще более тяжким грехам - смертным грехам, которые вопиют небу об отмщении за них.  В Библии также сказано, что Господь обрушил Свой гнев на Содом и Гоморру именно за грехи прелюбодеяния и содомский грех.

Легализация содомского греха ложится на плечи всего народа, это вызов самому Богу, мерзость пред Ним, и без быстрого и страшного наказания не останется. Народ, который согласился с подобным законом, вступает на путь самоуничтожения. Статистические данные свидетельствуют, что среди молодежи, ориентированной на смену пола или гомосексуальные отношения, растет число депрессивных состояний; изменение пола нередко приводит человека к самоубийству. 

Православные категорически против насаждения содомского греха в Украине, против растления украинских детей! Теория «гендерной идентичности личности» - это угождение сексуальным фантазиям ее авторов, расширенным на все человечество с конечной целью уменьшения его численности и моральной деградации.

Мы, православные, не хотим, чтобы Господь сжег Украину за содомский грех. Мы защищаем и будем защищать свои традиционные духовные ценности и своих детей от растления их содомитами всеми законными способами. В Украине предусмотрена уголовная ответственность для наркоманов за пропаганду наркомании и за распространение наркотиков. И никому не приходит в голову внести в Уголовный Кодекс уголовную ответственность для нормальных людей за их нетерпимость к распространителям наркотиков среди детей.

По сути, данным законопроектом нивелируются такие конституционные права, как: право на свободу слова, мысли и свободного выражения своих взглядов и убеждений, а также: свободу митингов и собраний, а следовательно он является таким, что не соответствует основополагающим конституционным правам человека и гражданина. Содомиты, пропагандируя разврат, попирают ст.23 Конституции Украины - нарушают права других людей воспитывать своих детей в духе православной веры.   

Исходя из вышеприведенного, законопроект № 3316 должен быть отклонен в полном объеме.

В вышеупомянутом ролике Сергей Гула говорит о необходимости быстрого и массового реагирования граждан Украины на появление законопроекта № 3316: предлагает тексты петиции и обращений народным депутатам (там же под роликом), приводит адреса электронной почты народных депутатов Верховной Рады, на которые также можно писать обращения. Говорит, что очень важно написать такое обращение своему окружному депутату (https://vsirazom.ua).

Молчанием предается Бог. Нужно быстро, всем православным, кто может, написать обращения, как об этом просит адвокат Сергей Гула. Подписывать петицию, на наш взгляд, нельзя, т.к. обязательным условием ее подписания является согласие на обработку персональных данных.

Предлагаем примерный образец заявления, где за основу взято обращение к народным депутатам, составленное  Сергеем Гула (https://vsirazom.ua), в него добавлен духовный аспект проблемы. Это заявление можно отправлять на имя Президента и Председателя Верховной Рады (почтовые адреса президента и ВР в нем указаны). Его можно скачать здесь:  http://www.logoslovo.ru/media/file/20/63914.docx

Ниже приводим примерный образец такого заявления: 

Скачать образец: net-sodomu-obrazec.doc [74,71 Kb] (cкачиваний: 154)

Президенту України
Зеленському Володимиру Олександровичу
Адреса: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220
Голові Верховної Ради України
Разумкову Дмитру Олександровичу
01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5

Від _____________________(ПІБ)
Адреса___________________

ЗАЯВА

Шановні Володимире Олександровичу і Дмитро Олександровичу!

У Верховній Раді України 09.04.2020 р. зареєстрований законопроект № 3316 народного депутата від партії «Слуга народу» Ольги Василевської-Смаглюк під назвою «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності)».

Законопроектом пропонується додати до ККУ нову обтяжуючу обставину – вчинення злочину на ґрунті нетерпимості за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності (далі – СОГІ). Це означає, що кримінальне законодавство вперше розширюється поняттями СОГІ та вимагає за це посилення кримінальної відповідальності у вигляді величезних штрафів або позбавлення волі до 8 років. Пропонується ввести кримінальну відповідальність в 10 статей ККУ: після слів «національної чи релігійної нетерпимості» доповнити ці статті словами «або з мотивів нетерпимості до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності особи».

Також пропонується додати в ККУ ст.161.1, з якої випливає: наприклад, якщо громадянин України або державний службовець висловить критичну думку щодо СОГІ (згідно ст.161.1 - «публічний заклик до ворожнечі»), це підпадає під пряму дію нової статті. При цьому такі поняття як «сексуальна орієнтація», «гендерна ідентичність» та «ворожнеча» не містяться в українському законодавстві.

Це є забороною на свободу слова - порушенням ст. 34 Конституції України.

Автор законопроекту пропонує також посилити кримінальну відповідальність за проведення мирних акцій протесту.  У  проекті міститься пропозиція створення нової частини до статті 293 “Про групове порушення громадського порядку”, яка передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років. Наприклад, за мирні акції громадян, якщо вони виступають проти ЛГБТ ідеології, може бути інкримінована санкція у формі позбавлення волі до п’яти років. А якщо групою осіб – до восьми років позбавлення волі. 

Заборона мирних зібрань проти ЛГБТ є порушенням ст. 39 Конституції України. 

Таким чином, нетерпимість до статевих збоченців законопроектом № 3316 прирівнюється до нетерпимості з мотивів національної або релігійної нетерпимості, що неприпустимо.

У Біблії сказано, що Бог створив чоловіка і жінку, ні про які «гендери» у Святому Письмі не йдеться. У Православ'ї гріх перелюбства прирівнюється до смертних гріхів, а содомський гріх - до ще більш тяжких гріхів - смертних гріхів, які волають неба про помсту за них. У Біблії також сказано, що Господь гнів Свій обрушив на Содом і Гоморру саме за гріхи перелюбства і содомський гріх.

Легалізація содомського гріха лягає на плечі всього народу, це виклик самому Богові, гидота перед Ним, і без швидкого і страшного покарання не залишиться. Народ, який погодився з подібним законом, вступає на шлях самознищення. Статистичні дані свідчать, що серед молоді, орієнтованої на зміну статі або гомосексуальні відносини, зростає число депресивних станів; зміна статі нерідко приводить людину до самогубства. Відсутність можливості продовжувати рід природним способом позначиться на катастрофічному зниженні чисельності населення, а це, у свою чергу, призведе до нестачі працездатного населення та економічного спаду.  Демографічні наслідки стануть руйнівними для нації через унеможливлення, з часом, її відтворення.

Очевидно, що даний законопроект спрямований проти українського народу і держави Україна. Крім того постає законне питання: яким чином держава, Верховна Рада і Президент збираються захищати права більшості народонаселення України, яке вважає неприпустимим розтління своїх дітей і падіння в гріх усього народу? Переважна більшість громадян України, які не схильні до зміни сексуальної орієнтації, теж має права - на захист своїх моральних цінностей і традиційне виховання своїх дітей (ст. 23, 34 Конституції України). У той час як законопроект № 3316 є антиконституційним, порушує, вищевказані статті Конституції і фактично встановлює диктатуру гомосексуалістів в Україні.

Ми не проти тих нещасних, які загубилися у Богом даному житті і ще будуть закономірно пожинати гіркі плоди своєї сексуальної переорієнтації. Ми категорично проти насадження содомського гріха в Україні, проти розтління українських дітей! Теорія «гендерної ідентичності особи» - це догода сексуальним фантазіям її авторів, розширеним на все людство з кінцевою метою зменшення його чисельності і моральної деградації.

Ми не хочемо, щоб Господь спалив і Україну за содомський гріх. Ми захищаємо і будемо захищати свої традиційні духовні цінності і своїх дітей від розбещення їх содомітами усіма законними способами. В Україні передбачена кримінальна відповідальність для наркоманів за пропаганду наркоманії та за поширення наркотиків. І нікому не спадає на думку внести до Кримінального Кодексу кримінальну відповідальність для людей, вільних від наркотиків, за їх нетерпимість до розповсюджувачів наркотиків серед дітей. 

По суті, даним законопроектом нівелюються такі конституційні права, як: право на свободу слова, думки та вільного вираження своїх поглядів та переконань, а також: свободи мітингів та зборів, а отже він є таким, що не відповідає основоположним конституційним правам людини та громадянина.

Просимо Вас, Володимире Олександровичу, як гаранта Конституції України, і Вас, Дмитро Олександрович, як Голову Вищого законодавчого органу України, не допустити прийняття законопроекту № 3316 - захистити конституційні права більшості громадян ввіреної вам держави, в т.ч. дітей і нас, їхніх батьків, виховувати своїх дітей цнотливими, на засадах моральності, зберігати їх душевну чистоту, законодавчо захистити їх від розтління, не допустити перетворення України в Содом, щоб нашу країну не спіткала катастрофічна доля Содому і Гоморри, на місці яких залишилося лише висихаюче Мертве море.

Виходячи із вищенаведеного, законопроект № 3316 має бути відхилено у повному обсязі.

Відповідь на цю заяву прошу надіслати мені на вищевказану адресу згідно з Законом України «Про звернення громадян».

 «____» _________________ 2020 р                               
________________
(підпис)
18 апреля 2020 Просмотров: 5 451