УКРАИНА. НЕ ПОЗВОЛЯЙТЕ СЕБЯ ЗАРАЗИТЬ! Вражья Рада приняла закон об обязательном тестировании всех на коронавирус. (ВИДЕО, скачать заявление отказа)

7 мая 2020 года Верховная Рада Украины приняла законопроект №3380 про проведение обязательного массового тестирования населения и медиков на кароновирус, за который проголосовало 336 депутатов. Тесты планируют закупить в Китае.

Это незаконно и противоречит Конституции Украины! Не позволяйте этого с собой делать!

Скачать Заявление об отказе от тестирования и вакцинирования для Украины: zayavlenie-otkaz-ot-testa-i-vakcini.doc [107 Kb] (cкачиваний: 773)

В видео адвокат Сергей Гула объясняет, что делать в этой ситуации (укр).


 
МЕДИЧНА УСТАНОВА (ЛІКАР)
___________________________________________
Адреса_____________________________________
Від: ПІП___________________________________
Адреса_____________________________________
 
ЗАЯВА

про заборону та незгоду із вакцинуванням та тестуванням

Звертаю вашу увагу, що в Україні діють положення Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».

Так, передумовою будь-якого медичного втручання є отримання відповідної на те інформованої згоди пацієнта. Під інформованістю слід розуміти те, що медичний працівник перед початком медичного втручання надав пацієнту у доступній формі інформацію про стан здоров'я пацієнта, мету проведення запропонованих досліджень, лікувальних заходів, наявність ризику для життя і здоров'я. Винятком є невідкладні випадки, коли існує реальна загроза життю пацієнта. У таких випадках отримання згоди пацієнта на медичне втручання непотрібне.

Стосовно відмови від будь-якого медичного втручання, то таке право має будь-який громадянин України, що набув цивільної дієздатності.

Відповідно до ст. 12 ЗУ «Про захист населення від Інфекційних хвороб» будь-яка особа та (або) її законні представники мають неодмінне право відмовитися від обов'язкових профілактичних щеплень.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» -обов’язково необхідна згода інформованого пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування.

Зважаючи на вищевикладене, ЗАЯВЛЯЮ

1 – я відмовляюсь та забороняю проводити будь-яке вакцинування щодо мене та моєї дитини

2 - я відмовляюсь та забороняю проводити будь-яке тестування щодо мене та моєї дитини

Дата        ПІП10 мая 2020   Просмотров: 7 289